Dostawa i płatność

Dostawa naszych towarów

Dostawa i płatność w sklepie cemart.pl – Warunkiem dostawy jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym oraz ustalenie rodzaju płatności.
Dostawa w sklepie cemart

W naszym sklepie wysyłka każdego zamówienia jest za darmo.

Nasze przesyłki wysyłamy przy pomocy dwóch firm: DPD Polska oraz Raben.

Dostawa zajmuje od 4 do 6 tygodni, ponieważ meble i donice produkowane są na zamówienie w Szwajcarii. O dokładnym okresie zostaną Państwo poinformowani po złożeniu zamówienia.

Okres oczekiwania na zamówienie należy liczyć od daty opłacenia zamówienia.
Nasze produkty są wysyłane prosto ze Szwajcarii, odbiór osobisty nie jest możliwy. Wszystkie zamówione produkty wysyłamy pod wskazanym adresem.

Płatności w sklepie cemart

Dostępne formy płatności na naszej stronie:

Przelew
Przelew możesz dokonać online, w banku lub na poczcie. Informacje dotyczące konta bankowego zostaną podane natychmiast po złożeniu zamówienia. W momencie zaksięgowania kwoty na naszym koncie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zapłaty.

Przelew za pomocą PayU
Przelew z natychmiastowym potwierdzeniem, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Przelew za pomocą Przelewy24
Przelew z natychmiastowym potwierdzeniem, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Płatność kartą kredytową
W sklepie on-line akceptujemy karty kredytowe VISA, Mastercard®, Maestro®, Apple Pay® oraz Google Pay®. Płatności realizowane są przy pomocy Paypal, Przelewy24 lub Payu. Przy anulowaniu zamówienia cała kwota zostanie zwrócona na konto. Bank, który wydaje kartę kredytową może pobierać dodatkowe opłaty przy transakcjach zagranicznych. Sklep cemart nie pokrywa żadnych dodatkowych opłat.

Płatność Paypal
PayPal to usługa ta umożliwia każdemu płacenie w łatwy i bezpieczny sposób, jaki mu odpowiada, łącznie z płatnością kartą kredytową, z konta bankowego, z kont kredytowych, bez dzielenia się informacją finansową. Przed użyciem systemu PayPal należy się w nim zarejestrować oraz zarejestrować w nim metodę płatności, taką jak karta kredytowa czy debetowa.
Płać online za pomocą hasła PayPal i bez podawania swoich informacji finansowych. Twoje dane są zaszyfrowane i nie są w pełni ujawniane sprzedającym. Ponadto kwalifikujące się zakupy obejmujowane są programem ochrony kupujących.

Nie wysyłamy zamówień za pobraniem, ponieważ oferowane przez nas produkty produkowane są na specjalne zamówienie.

Nieopłacone zamówienie nie będzie realizowane do czasu opłacenia.

Masz do nas jakieś pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego!

0